Güreşte bugün yoğum gündem var yine…
-U23 Türkiye Serbest Şampiyonası/Kahraman Maraş’ta devam ediyor.
-TRTSPOR/SALTO bugün 11.00’den itibaren
-Zagrep Grekoromen güreş turnuvası/Eşlelmeler ve canlı link Ekte
-BulgaristanU23 Grekoromen güreş turmuvası/ canlı link Ekte
-İran Tahti Kupası/Sernest ve daha diğer..
Hepsi
Detay ekte..
linkler
Dünya güreş birliği sitesi
TGF WEB sitesi
www.guresiyorum.com
Ata Hoca
Bulgaristan U23 Grekormen stil sonuçlar ve bugünkü güreşecekler..
https://www.bul-wrestling.org/images/news2017/PS-II_results-d2-brackets-d3.pdf
63kg Abdullah Toprak 2. Onur Atalay 3.
Abdurrajman Altan 5. 72kg Ahmet Yılmaz 3.
Hasan Sarıtaş İsmail Gün yenildi..
82kg Mehmet Bolat 2.
Hasan Basri Yıldırım 3.
Ali Çelik 5.
87kg
Emin can Enez fibalde
Salih Aydın ise Bronz için güreşecek..
97kg
İbrahim Tığcı final için güreşecek..
130kg
Burak Çakırca ve Hamza Bakır finalde..
Yakup Yerlikaya bronz için güreçcek..
67kg Mustafa Şahin Tunuslu ile,
Danijel JANECIC (CRO) vs. Abdul Samet BASAR (TUR)
Zagrep
Zagrep Sıralı Grekoromen güreş turnuvası az sonra başlayacak..Link ve eşleşmeler
https://unitedworldwrestling.org/event/grand-prix-zagreb-open-3?tab=results&weight-category=72fd502c-2b7a-11e9-b32d-080027548b1b
55kg
Dogus AYAZCI (TUR) vs. Ekrem OZTURK (TUR)
Ekrem OZTURK (TUR) vs. Alexandru Vasile BOTEZ (ROU)
Dogus AYAZCI (TUR) vs. Poya Soulat DAD MARZ (IRI)
Ekrem OZTURK (TUR) vs. Poya Soulat DAD MARZ (IRI)
Dogus AYAZCI (TUR) vs. Alexandru Vasile BOTEZ (ROU
60kg 18
Kerem KAMAL (TUR) vs. Sandro FRANKOL (CRO
67kg 1/8
Mate KRASZNAI (HUN) vs. Enes BASAR (TUR)
Danijel JANECIC (CRO) vs. Abdul Samet BASAR (TUR
Volkan CAKIL (TUR) vs. Martin TOTH (HUN
72kg Eleme turu
Cengiz ARSLAN (TUR) vs. Fredrik Holmquist BJERREHUUS (DEN
Robert Attila FRITSCH (HUN) vs. Selcuk CAN (TUR)
77kg eleme
Furkan BAYRAK (TUR) vs. Peyton Burke WALSH (USA)
1/8
Yunus Emre BASAR (TUR) vs. Ilie COJOCARI (ROU)
82kg
Eelem turu
Burhan AKBUDAK (TUR) vs. Filip SMETKO (CRO)
Emrah KUS (TUR) vs. Jalgasbay BERDIMURATOV (UZB)
87kg
Eleme turu
Dogan GOKTAS (TUR) vs. Heageun PARK (KOR)
1/8
Ali CENGIZ (TUR) vs. Arkadiusz Marcin KULYNYCZ (POL)
97kg
1/8
Daigoro TIMONCINI (ITA) vs. Abdul Kadir CEBI (TUR
130kg Eleme
Osman YILDIRIM (TUR) vs. Aliakbar Hossein YOUSOFIAHMADCHALI (IRI)
Saturday (February 9)
8:00 – 1st-day Medical examination & Weigh-in, all weight categories (No weight tolerance!) Sport Hall
10:30 – Qualification and elimination rounds, all weight categories (on 3 wrestling mats)
Sunday (February 10)
8:00 – 2nd-day weigh-in, all weight categories (No weight tolerance!) Sport Hall
10:30 – Repechage bouts and bronze medal matches (all categories)
17:30 – Opening ceremony and Final matches (all categories)