760 Gün sonra U23 Dünya Güreş Şampiyonası

En son 2019 Yılında U23 Dünya şampiyonası yapılmıştı. Yaklaşık 760 gün yani İKİ YIL sonra Belgrad’ da ; Pazartesi günü Grekoromen stil ile (01 Kasım ) başlayacak.. Haydi hayırlısı.. Grekoromen güreş U23 Milli takımımız; Şöyle; Kafile Başkanı ; Musa AYDIN. Hakemler ; Prof. Dr. H. İbrahim CİCİOĞLU/Delege, Prof. Dr. Süleyman Şahin/Mehmet ARI ile Abdullah POLAT ise görev yapacaklar. Milli Takımmız bu gece sabaha karşı 04.00′ te Sarıyer’den İstanbul hava Limanına hareket edecek.. Grekoromen Güreş U23 milli takımımız; 55kg.Adem Burak UZUN/İzmir B. Belediyesi 60kg.Kerem KAMAL/İBB 63kg.Ahmet UYAR /İBB 67kg.Kadir KAMAL/İBB 72kg.Abdullah TOPRAK/Kayseri Şeker Sp. Klb. 77kg.Erkan ERGEN/Bursa B. Belediyesi 82kg.Samet YALDIRAN/Çorum Belediyesi 87kg.Muhittin SARIÇİÇEK/İBB 97kg.Beytullah KAYIŞDAĞ/ASKİ130kg.M.Fatih BOZKURT/İBB
Teknik EKİP; Salih BORA(Tek. Dir.) Antrenörler; Serkan ÖZDEN ,Remzi ÖZTÜRK, Akif CANBAŞ, Yusuf DÜZER Dr. Ömer KIRMIZI, Masör Tamer KISACIK ile Psikolog Hamza ERTÜRK , F. Terapist Eren YİĞİT
U23 AVRUPA’ da yer alan milli takımlarımızdan ayrı olarak; Grekoromen stilde dört sıklette, serbest stilde bir kadınlarda ise üç sıklette kadro değişti.
60 Kg Kerem Kamal- İstanbul BB
63 Kg Ahmet Uyar -İBB
72 Kg Abdullah Toprak-Kayseri Şeker
82 Kg. Samet Yaldıran –Çorum Belediyesi

Rakipler..
Grekoromen
55kg
Bajram SINA (ALB)
Ashot MKHITARYAN (ARM)
Nihad GULUZADE (AZE)
Denis Krasimirov DEMIROV (BUL)
Ramaz SILAGAVA (GEO)
Steven ECKER (GER)
Arshad ARSHAD (IND)
Poya Soulat DAD MARZ (IRI)
Alpamys DASTANBEK (KAZ)
Akyikat KULZHIGIT UULU (KGZ)
Artiom DELEANU (MDA)
Snorre Harsem LUND (NOR)
Grzegorz Krzysztof HILDEBRAND (POL)
Denis Florin MIHAI (ROU)
Mavlud RIZMANOV (RUS)
Sebastian KOLOMPAR (SRB)
Adem Burak UZUN (TUR)
Taras KRUPSKYI (UKR)
Taylor Craig LA MONT (USA)
Ikhtiyor BOTIROV (UZB)

60kg
Tigran MINASYAN (ARM)
Hleb MAKARANKA (BLR)
Miroslav Mariov EMILOV (BUL)
Jeremy Renzo PERALTA GONZALEZ (ECU)
Irakli DZIMISTARISHVILI (GEO)
Vikas VIKAS (IND)
Mehdi Seifollah MOHSEN NEJAD (IRI)
Tommaso BOSI (ITA)
Nursultan BAZARBAYEV (KAZ)
Nurmukhammet ABDULLAEV (KGZ)
Meshal Adullah A ALJAYZANI (KSA)
Vitalie ERIOMENCO (MDA)
Olivier Tomasz SKRZYPCZAK (POL)
Razvan ARNAUT (ROU)
Anvar ALLAKHIAROV (RUS)
David NOVIC (SRB)
Dimitar Ivaylov SANDOV (SUI)
Jui Chi HUANG (TPE)
Kerem KAMAL (TUR)
Ihor KUROCHKIN (UKR)
Dylan Steven GREGERSON (USA)
Mukhammadkodir YUSUPOV (UZB)

63kg
Hrachya POGHOSYAN (ARM)
Hasan MAMMADLI (AZE)
Antonio Jordan RUIZ MORA (ECU)
Leri ABULADZE (GEO)
Andrej GINC (GER)
Krisztian KECSKEMETI (HUN)
Neeraj NEERAJ (IND)
Ali Reza Ayat Ollah NEJATI (IRI)
Assaukhat MUKHAMADIYEV (KAZ)
Faisal Khalid E ALDOSSARY (KSA)
Corneliu RUSU (MDA)
Arslanbek SALIMOV (POL)
Georgii TIBILOV (RUS)
Zolt ZONAI (SRB)
Ahmet UYAR (TUR)
Oleksandr HRUSHYN (UKR)
David Arthur STEPANIAN (USA)
Kamol KUZIEV (UZB)

67kg
Abdelmalek MERABET (ALG)
Sahak HOVHANNISYAN (ARM)
Hasrat JAFAROV (AZE)
Aliaksandr LIAVONCHYK (BLR)
Ivo Krasimirov ILIEV (BUL)
Julian Stiven HORTA ACEVEDO (COL)
Elmer Joakim MATTILA (FIN)
Joni KHETSURIANI (GEO)
Nils BUSCHNER (GER)
Ashu ASHU (IND)
Mohammad Javad Saadat REZAEI (IRI)
Ignazio SANFILIPPO (ITA)
Mukhamedali MAMURBEK (KAZ)
Marlen ASIKEEV (KGZ)
Ahmed Fawzi M BARAHMAH (KSA)
Adomas GRIGALIUNAS (LTU)
Diego Alberto MARTINEZ DE LEIJA (MEX)
Jacob TANGEN (NOR)
Vasile Alexandru DOSOFTEI (ROU)
Miakhdi Abubakarovitch IAKHIAEV (RUS)
Ugljesa GAJIC (SRB)
Kadir KAMAL (TUR)
Oleksii MASYK (UKR)
Alston Jon NUTTER (USA)
Makhmud BAKHSHILLOEV (UZB)
72kg
Kevin KUPI (ALB)
Shant KHACHATRYAN (ARM)
Ulvu GANIZADE (AZE)
Pavel PUKLAVEC (CRO)
Luka MALOBABIC (CRO)
Denis MERTL (CZE)
Marcos SANCHEZ SILVA MEJIAS (ESP)
Joni Pekka KOMPPA (FIN)
Otar ABULADZE (GEO)
Idris Hanpasaevic IBAEV (GER)
Krisztian Istvan VANCZA (HUN)
Vikas VIKAS (IND)
Amir Ali ABDI (IRI)
Azat SADYKOV (KAZ)
Iigilik SATYMKUL UULU (KGZ)
Mihai PETIC (MDA)
Sergei KUTUZOV (RUS)
Sheku KASSEGBAMA (SLE)
Aron PINTER (SRB)
Oliver OLAH (SVK)
Erik Arthur PERSSON (SWE)
Abdullah TOPRAK (TUR)
Andrii KULYK (UKR)
Benjamin Davis PEAK (USA)
Jamol JUMABAEV (UZB)

77kg
Ardit NDOJ (ALB)
Samvel GRIGORYAN (ARM)
Shirkhan GULIYEV (AZE)
Mikita KAZAKOU (BLR)
Zlatomir Dinkov EMILOV (BUL)
Brandon CALLE PEREZ (COL)
Jakub BIELESZ (CZE)
Edvin KIN (EST)
Akseli Elias YLI HANNUKSELA (FIN)
Nikoloz TCHIKAIDZE (GEO)
Tamas LEVAI (HUN)
Sajan SAJAN (IND)
Amin Yavar KAVIYANINEJAD (IRI)
Luigi RINALDI (ITA)
Rassul ZHUNIS (KAZ)
Akylbek TALANTBEKOV (KGZ)
Alexandrin GUTU (MDA)
Per Anders KURE (NOR)
Patryk Adam BEDNARZ (POL)
Sergei STEPANOV (RUS)
Foday KARGBO (SLE)
Aleksa ILIC (SRB)
Per Albin OLOFSSON (SWE)
Daler REZA ZADE (TJK)
Lamjed MAAFI (TUN)
Erkan ERGEN (TUR)
Dmytro VASETSKYI (UKR)
Britton Wayne HOLMES (USA)
Dilshod OMONGELDIYEV (UZB)
82kg
Gagik HAKOBYAN (ARM)
Yauheni YUROU (BLR)
Jose Esteban MOSQUERA MURILLO (COL)
Karlo KODRIC (CRO)
Sebastian PETRAC (CRO)
Ranet KALJOLA (EST)
Otto Eemeli KETONEN (FIN)
Aivengo RIKADZE (GEO)
Ilias PAGKALIDIS (GRE)
Moric KISMONI (HUN)
Rohit DAHIYA (IND)
Mohammad Aziz NAGHOUSI (IRI)
Dias KALEN (KAZ)
Beksultan NAZARBAEV (KGZ)
Arminas LYGNUGARIS (LTU)
Mustapha AFIRAOU (MAR)
Exauce MUKUBU (NOR)
Shamil Letkaevitch OZHAEV (RUS)
Branko KOVACEVIC (SRB)
Ramon Rainer BETSCHART (SUI)
Mats Ola Lukas AHLGREN (SWE)
Samet YALDIRAN (TUR)
Dmytro GARDUBEI (UKR)
Thomas George BRACKETT (USA)
Mukhammadkodir RASULOV (UZB)
87kg
Gevorg TADEVOSYAN (ARM)
Mahammad AHMADIYEV (AZE)
Kiryl MASKEVICH (BLR)
Svetoslav Nikolaev NIKOLOV (BUL)
Filip SMETKO (CRO)
Matej MANDIC (CRO)
Andreas VAELIS (EST)
Markus Tapani SIHTOLA (FIN)
Temuri TCHKUASELIDZE (GEO)
David LOSONCZI (HUN)
Kumar SUNIL (IND)
Naser Ghasem ALIZADEH (IRI)
Simone FIDELBO (ITA)
Maksat SAILAU (KAZ)
Azat SALIDINOV (KGZ)
Abdelali EL FALLAKI (MAR)
Gabriel LUPASCO (MDA)
Ruben Elias BEEN (NOR)
Szymon SZYMONOWICZ (POL)
Aleksandr Andreevitch KOMAROV (RUS)
Mario VUKOVIC (SRB)
Muhittin SARICICEK (TUR)
Vitalii ANDRIIOVYCH (UKR)
Spencer WOODS (USA)
97kg
Albert YEGHIKYAN (ARM)
Markus RAGGINGER (AUT)
Uladzislau PUSTASHYLAU (BLR)
Mariyan Iliyanov MARINOV (BUL)
Ondrej DADAK (CZE)
Richard KARELSON (EST)
Arvi Martin SAVOLAINEN (FIN)
Giorgi KATSANASHVILI (GEO)
Patrick NEUMAIER (GER)
Michail IOSIFIDIS (GRE)
Alex Gergo SZOKE (HUN)
Deepanshu DEEPANSHU (IND)
Morteza Rasoul ALGHOSI (IRI)
Luca SVAICARI (ITA)
Daulet DOSSYBAYEV (KAZ)
Daniiar SHERIMBEKOV (KGZ)
Arnoldas BARANOVAS (LTU)
Marcus WORREN (NOR)
Gerard Cyprian KURNICZAK (POL)
Artur SARGSIAN (RUS)
Aleksandar SIMOVIC (SRB)
Damian VON EUW (SUI)
Beytullah KAYISDAG (TUR)
Oleksandr YEVDOKIMOV (UKR)
Nicholas Allen BOYKIN (USA)
130kg
David OVASAPYAN (ARM)
Sarkhan MAMMADOV (AZE)
Diego Jesus ALMENDRAS RODRIGUEZ (CHI)
Giorgi TSOPURASHVILI (GEO)
Franz RICHTER (GER)
Nikolaos NTOUNIAS (GRE)
Dariusz Attila VITEK (HUN)
Aryan PANWAR (IND)
Amin Mohammadzaman MIRZAZADEH (IRI)
Anton SAVENKO (KAZ)
Nikola MILATOVIC (NOR)
Lenard Istvan BEREI (ROU)
Mikhail LAPTEV (RUS)
Vladan ZIVKOVIC (SRB)
Delian Hossein ALISHAHI (SUI)
Amine GUENNICHI (TUN)
Fatih BOZKURT (TUR)
Sviatoslav KALASHNIKOV (UKR)
Brandon Hunter METZ (USA)

Müsabaka programı.
Müsabaka Programı
-01 KASIM ELEMLER SABAH
55-63-77-87-130kg
AKŞAM YARI FİNAL 55-63-77-87-130kg
-02 KASIM SABAH
60-67-72-82-97kg
AKŞAM – Y.FİNAL 60-67-72-82-97kg
FİNAL 55-63-77-87-130
-03 KASIM SABAH… Kadınlar
– 50-55-59-68-76kg
Grekoromen stil
AKŞAM – 60-67-72-82-97kg

https://www.facebook.com/unitedworldwrestling/videos/910271986539283

Benzer Haberler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haberi Paylaş

spot_img

Son Haberler

Bülten

Güncel kalmak için abone olun