Başkan Hamza Yerlikaya nın 2020 Projesi

Başkan Hamza Yerlikaya nın 2020 Projesi
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı 2013 yılı faaliyet programında yer alan ve Haziran ayında yapılan 11-13 ve 14-15 Yaş Minikler Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı 2013 yılı faaliyet programında yer alan ve Haziran ayında yapılan 11-13 yaş Serbest ve Grekoromen güreş minikler Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcular Federasyon Başkanı Hamza Yerlikaya’ nın talimatıyla Milli Takım Kampına alındılar.

Minikler Milli Takım Kampının ilki 14-27 Ağustos 2013 tarihleri arasında Ankara / Elmadağ(TGF’ ye tahsis edildi) Kamp Eğitim Merkezinde yapıldı. Kampa katılan minik sporcuların oldukça heyecanlı oldukları gözlendi. Yıldızlar kategorisine girmeden yapılan bu kamp mimik Şampiyonları oldukça mutlu etti. Minikler ayrıca düzenlenen sosyal etkinlikler ile Ankara’da çeşitli yerleri ziyaret edip, Aqua parkta eğlendiler.
İstanbul’da 23 Ağustos – 05 Eylül 2013 tarihleri arasında Burhan Felek Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezinde Başladı) yapılacak olan İkinci gelişim kampına ise 14-15 Yaş Minikler Serbest ve Grekoromen Türkiye Şampiyonasında ilk üç dereceye girenler, ÇHGM Yıldızlar Serbest Türkiye Şampiyonasında ilk iki dereceye girenler ve DGAP Spor Oyunlarında Serbest ve Grekoromen stilde birinci olan sporcular katılıyor.
05 Eylül de sona erecek Kampta sosyal ve sportif etkinlikler ile desteklenecek ve İstanbul’un tarihi ve turistik yerleri gezdirilecek.

Benzer Haberler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haberi Paylaş

spot_img

Son Haberler

Bülten

Güncel kalmak için abone olun