FILA LİSANSI..

Corsier-SUR-VEVEY, İsviçre (4 Haziran) – DİKKAT İngilizce metin ekte Kay. www.unitedwrestling.com  https://unitedworldwrestling.org/sites/default/files/150518_new_athena_platform_eng.pd ve www.guresiyorum.com da.. Çevirme Googlee..

Daha büyük bir bilgi ve medya hizmetleri revizyon parçası olarak, bu hafta Dünya Güreş Birliği; Athena aynı zamanda online yeteneklerini geliştirme ile entegre olacak sporcu ve rekabet yönetimi için yeni bir platform yayımladı.

Sistem, şu anda kullanılan, ilk aşamada, sonuçta ulusal federasyonlar çevrimiçi sporcular kayıt ve olaylara seyahate çıkmadan önce yarışma girişi veya nişan ücreti ödemek için izin verecektir. Yarışma sürecine yükseltmeleri, ayrıca bilgi yazdırılabilir çevrimiçi olacak gibi güreşçilerin güncelleştirilmiş listelerini getirmek federasyonları ihtiyacını ortadan kaldırır.

Şimdilik ATHENA yıllık lisans satın almak için ulusal federasyonlar için tek yer olacak.

Çünkü Athena’nın kolaylığı kullanımı yıllık lisansların artık yarışmalarda satışa sunulacak. Tek zamanlı ya da geçici lisans ve daha fazla özellikleri ile ilgili ücretler listesi için tüm sirkülerini bakınız.

Yeni lisansların görünecek bir QR kodu örneği.
lisans kartları da geliştirilmiş ve artık yeni görsel Birleşik World Wrestling kimliğini yanı sıra QR Kodları dahil olması – organizatörleri, hakem ve Birleşik Dünya Güreş tarafından atanan teknik delegeler tarafından lisans anında tanınmasını sağlayan bir iki boyutlu barkod.

ATHENA şu anda televizyon ve sıralamaları da dahil olmak üzere medyada kullanılmak üzere en yaygın versiyonu standart yardımcı, onların güreşçiler için tercih edilen bir isim seçmek için ulusal federasyonlar için izin vermek için donatılmış.

Önümüzdeki birkaç ay içinde ATHENA sporcular, antrenörler, heyetler ve hatta medya kayıt ve akreditasyon idare etmeye başlayacaktır. Sistem aynı zamanda ulusal federasyonlar ülkeler arasında daha fazla iletişim sağlayarak, onların yarışmalar diğer ülkeleri davet sağlayacaktır.

Platform sonunda mevcut Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarına bağlı sosyal medya profilleri ile sporcu sayfaları kapsayacak şekilde genişletilecektir.

Istatistik gelecekteki eklenmesiyle, medya ve taraftarlar da atletlerin sezon içinde kayıt ve istatistiki performansları bir arıza daha erişimine sahip olacaktır.

CORSIER-SUR-VEVEY, Switzerland (June 4) – As part of a larger information and media services overhaul, United World Wrestling this week released ATHENA, a new platform for athlete and competition management which will also integrate with developing online capabilities.

The system, currently in its first phase of use, will eventually allow national federations to register athletes online and pay their competition entry or engagement fee before traveling to events. The upgrades to the competition process, will also eliminate the need for federations to bring updated lists of wrestlers as the information will be printable online.

For now ATHENA will be the only place for national federations to buy annual licenses.

Because of ATHENA’s ease-of-use annual licenses will no longer be sold at competitions. For a list of fees associated with one-time or temporary licenses and more specifics please see the entire circular.

 

An example of a QR code that will appear of the new licenses.

The licensing cards have also been improved and now include the new visual identity for United World Wrestling as well as QR Codes – a two-dimensional barcode that allows instant recognition of licensing by organizers, referees and the technical delegates assigned by United World Wrestling.

ATHENA is currently outfitted to allow for national federations to choose a preferred name for their wrestlers, helping to standardized the most common version for use in the media, including television and rankings.

Over the next several months ATHENA will begin to handle registration and accreditation of athletes, coaches, delegations and even media. The system will also allow national federations to invite other countries to their competitions, allowing for more communication between countries.

The platform will eventually be expanded to include athlete pages with social media profiles attached to existing Facebook, Twitter and Instagram accounts.

With the future addition of statistics, the media and fans will also have better access to the in-season record of athletes and a breakdown of their statistical performances.

 

 

Benzer Haberler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haberi Paylaş

spot_img

Son Haberler

Bülten

Güncel kalmak için abone olun