Muzaffer Aydın /Mide ve Mustafa Çakır /Baypass

GREKOROMENDE ANKARA’DA SÜPER LİGDE MÜTHİŞ FİNALLER VAR…
TGF Süper Lig Güreş Finallerinde Grekoromen Stilde yarıfinaller ve Finalde müthiş müsabakalar güreşseverleri bekliyor
Ankara Taha AKGÜL Spor Salonunda yapılacak nefes kesecek Finallerde Avrupa Dünya Olimpiyat Madalyalı birçok Güreşçimiz mindere çıkacak
Saat 12.00’de
Yarıfinalde ;
Ankara ASKİ – Bursa BŞBLD. Spor
İstanbul BŞBLD. Spor – Kayseri Şekerspor müsabakaları yapılacak.
Yarıfinalde kaybeden iki takımımız Saat 14.00’te Türkiye 3.lüğü için,
15.30’da ise
Türkiye Şampiyonluğu Final Maçı yapılacak..
İşte Yarıfinaldeki
4 Takımımız ve Kadrolarındaki Güreşçilerimiz ;
ANKARA ASKİ:
55 Kg Şerif KILIÇ – Dünya Gençler Şampiyonu
Doğuş AYAZCI – Gençler Avrupa 3.
63 Kg Rahman BİLİCİ – Dünya 3.sü
67 kg Enes BAŞAR – Avrupa 3.sü
72 kg Murat DAĞ Avrupa 3.sü
77 kg Furkan BAYRAK – Dünya Gençler Şampiyonu
82 kg Emrah KUŞ – Dünya 2.si
87 kg Ali CENGİZ – Dünya Gençler Şampiyonu
Doğan GÖKTAŞ – U23 Avrupa 3.sü
97 kg Süleyman DEMİRCİ Avrupa Gençler 3.sü
130 kg Osman YILDIRIM – U23 Avrupa şampiyonu, Dünya 2.si
İSTANBUL B.Ş.BLD SPOR :
55 kg Cihat LİMAN – Avrupa Gençler 3.
Müslüm ALINLI – Avrupa Gençler 3.
60 kg Ahmet UYAR – Avrupa Gençler 2.si
63 kg Hammed Rustem – Avrupa 5.
67 kg Ensar Karabacak – Avrupa Yıldızlar Şampiyonu
72 kg Cengiz ARSLAN – U23 Dünya Şampiyonu
Büyüklerde
Avrupa 2.si
Ahmet YILMAZ
77 kg Yunus Emre BAŞAR – U23 Avrupa şampiyonu
82 kg Burhan AKBUDAK – U23 Dünya Şampiyonu
Hasan Basri YILDIRIM – U23 Avrupa 3.sü
Salih AYDIN – Dünya Gençler 2.si
87 kg Metehan BAŞAR – Dünya Şampiyonu
97 kg Cenk İLDEM – Olimpiyat Dünya 3.sü, Avrupa 2.si
İbrahim TIĞCI – Avrupa 3.sü
130 kg Fatih BAŞKÖY – U23 Avrupa şampiyonu
Hamza BAKIR – Avrupa Gençler Şampiyonu, Dünya 3.sü
Bursa BŞBLD. Spor :
55 kg Sergen AY
60 kg Elçin ALİ – Avrupa şampiyonu
63 kg Ahmet UÇAR- Avrupa Gençler 3.
67 kg Abdülsamed GÜNAL – Avrupa Gençler 3.sü
72 kg Serdar Akgül
77 kg Erkan ERGEN – Avrupa Gençler 3.
82 kg Ferdi YAVUZ
97 kg İrfan METE
130 kg Ali Ulvi Çetin
Kayseri ŞEKERSPOR :
60 kg Fatih Üçüncü – Avrupa 3.sü
63 kg Abdullah TOPRAK – Avrupa Gençler Şampiyonu, U23 Avrupa 3.sü
67 kg Mustafa Şahin
72 kg Yunus ÖZEL – Dünya 2.si
77 kg Serkan AKKOYUN – U23 Avrupa 2.si Dünya 3.sü
82 kg Emircan Enes
87 kg Kansu İldem – Avrupa Gençler 3.sü
97 kg Abdülkadir Çebi
130 kg Ali Nail ARSLAN – Avrupa Gençler 3.sü
Tüm Güreşseverleri Ankara Taha AKGÜL Spor Salonundaki bu müthiş finallere bekliyoruz
www.guresiyorum.com

Benzer Haberler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haberi Paylaş

spot_img

Son Haberler

Bülten

Güncel kalmak için abone olun