Novi Sad U23 Avrupa Güreş Şampiyonası 2.Gün

U23 AVRUPA GREKOROMEN GÜREŞ ŞAMPİYONASI NOVİSAD İKİNCİ GÜNÜNDEYİZ; www.guresiyorum.com

Sabah seansında önce repesajlardaki

Abdullah Toprak,Ali Cengiz ve Osman Yıldırım mücadele edecek.Daha sonra 60, 67, 72, 82 ve 97kg eleme ve yarı finalleri yapılacak. TSİ ile güreşler 13.30’ da başlayacak..İKİNCİ GRUP İLE BİRİNCİ GRUPTAKİ .

RAKİPLERİMİZ : Canlı Link aşağıda..

60 kg Kerem KAMAL – Rus Sadık Lalaev

67 kg Hacı KARAKUŞ – Macar Bence Balatoni

72kg Cengiz ARSLAN – Avrupa Şampiyonu Gürcü Ramaz Zoidze

82 kg Hasan Basri YILDIRIM – Gürcü Averigo Rikadze

97 kg İbrahim TIĞCI – Belarus Dimitri Kaminski

REPESAJ MÜSABAKALARIMIZ

63kg  Aliaksandr PECHURENKA (BLR) vs. Abdullah TOPRAK (TUR) Yenerse UKR ile Bronz madalya için akşam mindere çıkacak.

87Kg.Semen NOVIKOV (UKR) vs. Ali CENGIZ (TUR) Yenerse Bronz Madalya için akşam LTU ile karşılaşacak..

130Kg. Osman YILDIRIM (TUR) vs. David OVASAPYAN (ARM) Yenrse akşam seansında EST ile Bronz madalya için karşılaşacak..

https://unitedworldwrestling.org/event/u23-senior-european-championships-1

Program  Biz Sırbistandan 2 saat iledeyiz..Onun için TSİ ile güreşler 13.30’ da başlayacak..

09.30-09.45 II Weigh-in GR – 55-63-77-87-130kg II

Pesée GR – 55-63-77-87-130kg

09.45-10.15 I Medical Examination & Weigh-in GR – 60-67-72-82-97kg I Examen médical & pesée GR

– 60-67-72-82-97kg

11.30-14.30 Qualification rounds GR – 60-67-72-82-97kg Tours éliminatoires GR – 60-67-72-82-97kg 11.30-14.30 Repechage GR – 55-63-77-87-130kg Repechages GR – 55-63-77-87-130kg

14.30 Draw WW – 50-55-59-68-76kg Tirage LF – 50-55-59-68-76kg

16.45-17.15 Opening Ceremony Cérémonie d’ouverture

17.15-18.00 Semi Final GR – 60-67-72-82-97kg Demi Finale GR – 60-67-72-82-97kg

18.00-20.30 Finals GR – 55-63-77-87-130kg

Finales GR – 55-63-77-87-130kg Award ceremonies / Cérémonies protocolaires

Benzer Haberler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haberi Paylaş

spot_img

Son Haberler

Bülten

Güncel kalmak için abone olun