Serbest Güreş Milli Takımı Özbekistan ve Beyaz Rusya

SERBEST GÜREŞ A MİLLİ TAKIMI & BEYAZ RUSYA-ÖZBEKİSTAN ÜÇLÜ ORTAK HAZIRLIK KAMPI ANKARA / ELMADAĞ’ da başladı. Teknik Ekip; ISAK IRBAYKHANOV TEK.DİR ,ADEM BEREKET -MEHMET YOZGAT-ABDULLAH ÇAKMAR-FIRAT BİNİCİ ANTRENÖR olarak, MURAD GIREEV DOKTOR ,AHMET ÇELİK ve OSMAN OK Masör olarak, 2020 Tokyo vizesi alan; Kaptan Taha AKGÜL ile Süleyman ATLI ve diğer sporcular bulunuyor.
Tokyo’da yapılacak olan Olimpiyat Oyunları için Avrupa Kalifikasyon Müsabakası hazırlıklarını Elmadağ Güreş Kamp Eğitim Merkezinde Özbekistan, Beyaz Rusya Milli Takımı ile Serbest Güreş A Milli Takımımız 07-21 Şubat 2021 tarihleri arasındaki Milli Takım Teknik Ekip Link ekte (Kamp Müdürü; Foto; Hasan Hüseyin beye teşekkürler.)
http://www.tgf.gov.tr/tr/buyukler-serbest-gures-a-milli-takimi-hazirlik-kampi-07-21-subat-2021-ankara-elmadag/
http://www.tgf.gov.tr/tr/wp-content/uploads/2021/02/B%C3%9CY%C3%9CK-ERKEKLER-SERBEST-G%C3%9CRE%C5%9E-M%C4%B0LL%C4%B0-TAKIM-HAZ.KAMPI-07-21-%C5%9EUBAT-2021-ANKARA-ELMADA%C4%9E.pdf
SPORCULAR
57 SÜLEYMAN ATLI SPORCU ANKARA ASKİ SK AYDIN-ADNAN MENDERES UNV. BESYO
2 ŞABAN KIZILTAŞ SPORCU ANKARA TEDAŞ SK BARTIN ÜNV. BESYO
3 AHMET PEKER SPORCU ANKARA ASKİ SK 4

61 RECEP TOPAL SPORCU ANK.İLLER BANKASI SAM. 19 MAYIS UNV.(Y.DOĞU SPOR BİL. FAK.)
5 AHMET DUMAN SPORCU İST.BÜY.BEL.SPOR KULÜBÜ NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNV.BESYO

6 65 SELAHATTİN KILIÇSALLAYAN SPORCU ANKARA ASKİ SK ANKARA GÖLBAŞI TAŞPINAR ORTAOKULU 7 SELİM KOZAN SPORCU İST.BÜY.BEL.SPOR KULÜBÜ ANKARA / GÖLBAŞI ŞEHİT BÜLENT GÖÇER ORTAOKULU ÖĞRT.
8 HAMZA ALACA SPORCU K.MARAŞ BEL.SP.KULÜBÜ KIRŞEHİR AHI EVRAN ÜNV.BESYO

9 70 HAYDAR YAVUZ SPORCU ANKARA ASKİ SK BARTIN ÜNV. BESYO
10 MUSTAFA KAYA SPORCU ANKARA ASKİ SK

11 74 SONER DEMİRTAŞ SPORCU ANKARA ASKİ SK BURDUR MEHMET AKİF ERSOY UNV.BESYO
12 FAZLI ERYILMAZ SPORCU İST.BÜY.BEL.SPOR KULÜBÜ TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNV.BESYO
13 YAKUP GÖR SPORCU ANKARA ASKİ SK ANKARA / YENİMAHALLE AFET İNAN O.OKULU ÖĞRETMENİ

14 79 M.NURİ KOTANOĞLU SPORCU ANK.İLLER BANKASI ANKARA / SİNCAN ŞAİR ABDURRAHİM KARAKOÇ O.OKL.ÖĞRT.
15 86 FATİH ERDİN SPORCU İST.BÜY.BEL.SPOR KULÜBÜ ANKARA / K.ÖREN ŞEHİT EYÜB ÖKSÜZ O.OKULU ÖĞRETMENİ

16 OSMAN GÖÇEN SPORCU İST.BÜY.BEL.SPOR KULÜBÜ NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNV.BESYO
17 SELİM YAŞAR SPORCU BURSA BÜYÜKŞEHİR BEL 18 92 ERHAN YAYLACI SPORCU İST.BÜY.BEL.SPOR KULÜBÜ NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNV.BESYO

19 97 SÜLEYMAN KARADENİZ SPORCU ANKARA ASKİ SK TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNV.BESYO
20 İBRAHİM ÇİFTÇİ SPORCU ANKARA ASKİ SK ERZURUM ATATÜRK ÜNV.SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİNE 21 FEYZULLAH AKTÜRK SPORCU K.MARAŞ BEL.SP.KULÜBÜ NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNV.BESYO

22 125 TAHA AKGÜL SPORCU ANKARA ASKİ SK
Ata Hoca www.guresiyorum.com

Benzer Haberler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haberi Paylaş

spot_img

Son Haberler

Bülten

Güncel kalmak için abone olun