TGF’nin Tokyo 2020 ‘e kadar Yurt içi ve dışı..

U23-Genç-Yıldız-U15 ve diğer Grekoromen-Kadın-Serbest güreş milli takımlarım kampları , Avrupa ve Dünya şampiyonası için ile İstanbul’ da yapılacak olan; Zafer-Şampiyonlar-Fevzi Şeker diğer 32.Tokyo Olimpiyat Oyunlarına kadar olan müsabakalar ekte .Kaynak UWW ve TGF Ekte Kamp kadroları ve müsabaka listeleri var
Mayıs ayı
17 – 23 U23 North Macedonia • Skopje European Championships
Continental Championships U23 FS, GR, WW
21 – 23 ZAFER KUPASI Turkey • Istanbul Victory Cup
International Tournament Cadets FS, GR, WW
28 – 30 GENÇLER Turkey • Istanbul Champions
International Tournament Juniors FS, GR, WW
27 – 30 U15 AVRUPA Bulgaria • Sofia European Championships
Championships U15 FS, GR, WW

Haziran Ayı
14 – 20 YILDIZ AVRUPA Bulgaria • Samokov European Championships
Continental Championships Cadets FS, GR, WW
25 – 27 YAŞAR DOĞU Turkey • Istanbul Yasar Dogu
International Tournament Seniors FS, WW
28 – 04 GENÇLER Germany • Dortmund European Championships
Continental Championships Juniors FS, GR, WW
TEMMUZ
02 – 04 Turkey • Istanbul Turkish World’s Fevzi Seker
International Tournament Cadets FS
02 – 11 İŞİTME ENG. Turkey • Istanbul World Deaf Wrestling Championships
Championships Cadets, Juniors, Seniors FS, GR
9 – 25 YILDIZ DÜNYA Hungary • Budapest World Championships
World Championships Cadets FS, GR, WW
AĞUSTOS
TOKYO 2020 GÜREŞ 01 AĞUSTOSTA BAŞLIYOR
01 – 07 GR/01-03).04-07.. Japan • Tokyo Olympic Games
Games Seniors FS, GR, WW
16 – 22 GENÇLER Russia • Ufa World Championships
World Championships Juniors FS, GR, WW
GENÇLER GREKOROMEN GÜREŞ MİLLİ TAKIMI HAZIRLIK KAMPI (09-18 MAYIS 2021 (BURSA-TOHM) – (18-27 MAYIS 2021 (İSTANBUL-SARIYER)
http://www.tgf.gov.tr/tr/wp-content/uploads/2021/04/GEN%C3%87LER-G.ROMEN-G%C3%9CRE%C5%9E-M%C4%B0LL%C4%B0-TAKIMI-ULUS.%C5%9EAMP%C4%B0YONLAR-TURNUVASI-HAZ.KAMPI-09-27-MAYIS-2021-BURSA-VE-%C4%B0STANBUL-2.pdf
ŞEREF TÜFENK TEKNİK DİREKTÖR İSTANBUL BÜY. BLD. 55 HAMDİ ERASLANKILIÇ ANTRENÖR ANKARA ASKİ SK 56 İSMAİL GÖZE ANTRENÖR MANİSA GEM 57 BURHAN DEMİRKIRAN ANTRENÖR BURSA TOHM 58 MEHMET TURGUT ANTRENÖR KAYSERİ 59 ÇELEBİ BAYIR ANTRENÖR ÇORUM SUNGURLU G.S.İ.M 60 BÜŞRA ORAKÇI DİYETİSYEN BURSA GSİM 61 HAKAN BAŞAR MASÖR BURSA 62 MURAT GÜNDOĞAN MASÖR BURSA GSİM
GENÇ KADINLAR GÜREŞ MİLLİ TAKIMI HAZIRLIK KAMPI (08-27 MAYIS 2021) YALOVA-UYGULAMA OTELİ
http://www.tgf.gov.tr/tr/wp-content/uploads/2021/04/GEN%C3%87-KADINLAR-G%C3%9CRE%C5%9E-M%C4%B0LL%C4%B0-TAKIMI-ULUSLARARASI-%C5%9EAMP%C4%B0YONLAR-TURN.HAZ_.KAMPI-08-21-MAYIS-2021-YALOVA.pdf
YAKUP ÖZDEN T.SORUMLU İSTANBUL GSİM İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA ÖĞRETMEN DOBRUCA ORT.OKL. 49 ZEYNEP YILDIRIM ANTRENÖR İSTANBUL GSİM İSTANBUL-BEYOĞLU SPORTİF EĞİT.UZM 50 ERDEM YİĞİT ANTRENÖR İSTANBUL İSTANBUL ENKA SPR.KLB. ANTRENÖR 51 HABİP HALEPLİ ANTRENÖR ERZİNCAN GSİM ERZİNCAN GSİM ANTRENÖR 52 ŞÜKRÜ GÖÇER S.ANTRENÖR ZONGULDAK GSİM ZONGULDAK GSİM ANTRENÖR
YILDIZ SERBEST GÜREŞ MİLLİ TAKIMI HAZIRLIK KAMPI (03-20 MAYIS 2021) BURSA – İZNİK
http://www.tgf.gov.tr/tr/wp-content/uploads/2021/04/YILDIZLAR-SERBEST-G%C3%9CRE%C5%9E-M%C4%B0LL%C4%B0-TAKIMI-ULUSLARARASI-ZAFER-TURNUVASI-HAZ.KAMPI-03-20-MAYIS-2021-BURSA-%C4%B0ZN%C4%B0K.pdf
TURAN CEYLAN TEKNİKDİREKTÖR TOKAT /GSİM 44 ARSEN ABAKAROV ANTRENÖR K.MARAŞ TOHM 45 ŞEREF TOSUN ANTRENÖR ANTALYA-ELMALI GSİM 46 HARUN DOĞAN ANTRENÖR İSTANBUL/BJK 47 YUNUS ARSLAN ANTRENÖR ORDU/B.B.S.K 48 BÜNYAMİN ALTUNTAŞ ANTRENÖR BURSA GSİM 49 HARUN DOĞAN ANTRENÖR İSTANBUL-BJK S.K. 50 OSMAN OK MASÖR ANKARA
YILDIZLAR GREKO-ROMEN GÜREŞ MİLLİ TAKIMI HAZIRLIK KAMPI (03-18 MAYIS 2021 ) ÇANAKKALE – ECEABAT
http://www.tgf.gov.tr/tr/wp-content/uploads/2021/04/YILDIZLAR-G.ROMEN-G%C3%9CRE%C5%9E-M%C4%B0LL%C4%B0-TAKIMI-ULUSLARARASI-ZAFER-TURNUVASI-HAZ.KAMPI-03-18-MAYIS-2021-%C3%87ANAKKALE-1.pdf
CEM ÖZDEN KAMP MÜDÜRÜ ÇANAKKALE 46 SERHAT KARAKOYUN TEKNİK SOR. ANKARA 47 EBUBEKİR YILMAZ ANTRENÖR SAKARYA 48 ADNAN AKGÜN ANTRENÖR BURSA 49 UFUK KAYA ANTRENÖR SAMSUN 50 ŞABAN KARATAŞ ANTRENÖR İZMİR 51 SÜLEYMAN GÜNGÖR ANTRENÖR MANİSA 52 ÖZKAN KURT ANTRENÖR ORDU 53 SALİH GÜNEY ANTRENÖR KAYSERİ 54 FATİH KÜÇÜK ANTRENÖR İSTANBUL 55 HAKAN BAŞAR MASÖR BURSA
YILDIZ KADINLAR GÜREŞ MİLLİ TAKIMI HAZIRLIK KAMPI (07-20 MAYIS 2021) EDİRNE – KEL ALİÇO GEM
http://www.tgf.gov.tr/tr/wp-content/uploads/2021/04/YILDIZ-KADINLAR-G%C3%9CRE%C5%9E-M%C4%B0LL%C4%B0-TAKIMI-ULUS.ZAFER-TURN.HAZ_.KAMPI-07-20-MAYIS-2021-ED%C4%B0RNE-KEL-AL%C4%B0%C3%87O-GEM.pdf
07-20 MAYIS 2021 ULUSLARARASI ZAFER TURNUVASI : 21-23 MAYIS 2021 – İSTANBUL
FATİH KOBAL T.SORUMLU TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. SK ÇORLU 41 TURHAN ARSLANTÜRK ANTRENÖR EDİRNE TOHM EDİRNE 42 DOĞU EMİNOĞLU ANTRENÖR EDİRNE TOHM EDİRNE 43 NESLİHAN ALBAYRAK ANTRENÖR HAKKARİ HAKKARİ 44 CEREN İLAYDA SÖNMEZ STJ. ANTRENÖR AĞRI AĞRI 45 SONGÜL KARADENİZ MASÖZ EDİRNE GSİM EDİRNE

U-15 SERBEST GÜREŞ MİLLİ TAKIMI HAZIRLIK KAMPI (09-26 MAYIS 2021) ANKARA – KIZILCAHAMAM
http://www.tgf.gov.tr/tr/wp-content/uploads/2021/04/2021-y%C4%B1ld%C4%B1zlar-serbest-avrupa-%C5%9Fampiyonas%C4%B1-haz%C4%B1rl%C4%B1k-kamp%C4%B1-k%C4%B1z%C4%B1lcahamam-1.pdf
HALİL YILMAZ TEKNİK DİREKTÖR ANKARA 42 HALİL İBRAHİM KAY ANTRENÖR BATMAN 43 HAMİT KIRLAR ANTRENÖR K.MARAŞ 44 ÖMER YELKENBIRAK ANTRENÖR İSTANBUL 45 BAYRAM DEMİREL ANTRENÖR ADANA GSK 46 HASAN BAŞARIR ANTRENÖR TOKAT GSK 47 ADEM UYSAL ANTRENÖR ÇORUM İSKİLİP 48 İSMAİL ÜNAL ANTRENÖR DÜZCE 49 HAKAN SUBAŞIOĞLU STJ.ANTRENÖR 50 ŞEFİK YILDIZ MASÖR K.MARAŞ/TOHM

U-15 KÜÇÜK YILDIZLAR GREKOROMEN GÜREŞ HAZIRLIK KAMPI (10-27 MAYIS 2021) İSTANBUL / ÇATALCA
http://www.tgf.gov.tr/tr/wp-content/uploads/2021/04/U-15-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK-YILDIZ-ERKEKLER-G.ROMEN-G%C3%9CRE%C5%9E-M%C4%B0LL%C4%B0-TAKIMI-AVRUPA-%C5%9EAMP.HAZ_.KAMPI-10-27-MAYIS-2021-%C4%B0STANBUL-%C3%87ATALCA-2.pdf
AHMET SUAT AYDIN TEK.SORUMLU SAKARYA HENDEK GÜREŞ GSM 40 SADIK BAŞKAYA ANTRENÖR SAMSUN GSİM 41 GÖKHAN AKÇEN ANTRENÖR ÇATALCA BELEDİYE SPOR 42 NURİ ERDOĞAN ANTRENÖR SAKARYA 43 SEDAT KESİK ANTRENÖR İSTANBUL BJK 44 AYTULLAH ÖZYURT ANTRENÖR KONYA GSİM 45 ÖMER AYTEKİN ANTRENÖR KAYSERİ SEM
U-15 KÜÇÜK YILDIZ KADINLAR GÜREŞ MİLLİ TAKIMI HAZIRLIK KAMPI (29 NİSAN – 26 MAYIS 2021) EDİRNE
http://www.tgf.gov.tr/tr/wp-content/uploads/2021/04/U-15-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK-YILDIZ-KADINLAR-G%C3%9CRE%C5%9E-M%C4%B0LL%C4%B0-TAKIMI-AVRUPA-%C5%9EAMP.HAZ_.KAMPI-29-N%C4%B0SAN-26-MAYIS-2021-ED%C4%B0RNE.pdf
FATİH KOBAL T. SORUMLU TEKİRDAĞ ÇORLU BLD 15 YASİN AKKAN ANTRENÖR İSTANBUL ÜMRANİYE BLD 16 YAKUP YAĞCI ANTRENÖR AFYON SİNAN PAŞA BLD 17 ÖZGE KUZUCUKDIR ANTRENÖR EDİRNE.
Not.
Genç Grekoromen
Gürcistan,
Serbest ise
Bakü’de kampa girecek.
Kaynak.
Prof. Dr. Haluk Koç

Ata hoca
Www.guresiyorum.com

Benzer Haberler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haberi Paylaş

spot_img

Son Haberler

Bülten

Güncel kalmak için abone olun