Güreşiyorom porte 172.Bölüm Ali İhsan Kabakçı

Güreşiyorum/Portre; 172. Bölüm. Ali İhsan KABAKÇI ; Kayseri Gençlik ve Spor il müdürlüğünden önce ,tam on iki yıl Kahraman Maraş’ ta İl müdürlüğü yaptı. Güreşte asırlık kulüp “İGİK 1919” ‘ da başladı. Yurt içi-dışında dereceleri var. Nihayetinde Gençlik ve Spor Teşkilatında; Önce Kahraman Maraş’ ta şimdi, de Kayseri’ de İl müdürü. Ali İhsan KABAKÇI; Kahraman Maraş ‘ ta tüm branşlarda ve tesiste çıtayı çok yükseltmişti.(Yeni atanan CEMİL BOZ ‘ da aynı şekilde daha ileri taşıyacağız eminim.) Rize İl Müdürü Gürhan YILDIZ’ ın portresinde dediğim gibi; Güreş ile ayrı bir gönül bağı var.. Ben tebrik için aradığımda ; Kayseri Güreş Eğitim’ de Ali hoca ile beraberdi. “Güreş benim içimde hiç bitmeyen bir sevdadır.” “Ali İhsan KABAKÇI” ” ‘ın hedefi; Şimdi kalbi heyecan ve isteği ile Kayseri’ de ’ de tüm paydaşları ile beraber geride kalıcı ve iz bırakan eserler ile anılmak. Ayrı bir heyecan ile yeni bir şevk ile yola devam…. Sorumluluğu ve yükü ağır. Ancak bunu başarabilecek kapasiteye sahip.

Artık yeni görev yeri Kayseri Bakınız ilk demeci; “Spor kenti Kayseri’de olmak beni mutlu ediyor, heyecanlandırıyor” diyor ve ekliyor. “Gençlik ve Spor Bakanlığı öncülüğünde Ulusal Projelerini yeni görev yerinde ve ekip ruhu ile birlikte başarıyla yöneteceğiz diyor.
İGİK 1919’ da teknik adam olarak görev yaparken Ali İhsan Kabakçı ‘ da Maraş’ tan yeni gelmiş ve hemen samimi bir ortam oluşmuştu. Benimle ve aynı dönemden; Yesugay AKSAKAL, Seçkin SARUHAN, Necmettin KARABACAK ve Yüksel NARŞAP ve diğer ile ,
O vakit onda çalışmanın üretmenin işaretlerini sezinlemiştim.
Nitekim böyle de devam edeceğine tüm kalbim ile inanıyorum.
Spor ve güreş camiası ve paydaşları ile beraber omuz omuza olmanın yanında özellikle güreşte de yapacağı icraatları ile ses getirecektir

Biraz detaya inelim..
Ekte kendi kaleminden biyografisi var ama..
1967 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 1986 yılında İstanbul Güreş İhtisas Kulübünde Güreş’e devam ederken Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi bölümüne başladı. Birçok spor kulübünde aktif olarak sporcu ve yönetici olarak görev aldı.
Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda yönetici olarak görev yaptı.
2008 – 2020 yılları arasında Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapan Ali İhsan Kabakcı çeşitli sportif branşlarda ve tesisleşmede önemli adımlar attı. Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, aynı zamanda Güreş Federasyonu As Başkanı olarak görev yaptı. 2017 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tarih bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. Aynı yıl Türk Güreşine büyük hizmetleri olan Avni Tarhan adına “Güreşe Adanmış Bir Ömür Avni Tarhan” kitabını kaleme aldı.2020 yılı Eylül itibariyle Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapmaktadır. Kabakcı, Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Ali İhsan KABAKÇI ‘ yı spor ve dahi güreş camiası onu ilk görev yeri olan Maraş ile tanımış ve bağrına basmış. H a keza kayseri’ de yakında icraatlar oldukça tanıyacak ve sevecektir.

Ekte yer alan anılarından önemli başlıklar…
Kayseri’ de çok güzel bir devir teslim töreni olmuş. Halef/Selef iki müdürümüzde kutlarım.
Şöyle;
– Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Murat Eskici; “Bu bir bayrak değişimi.
7 yıldır elimizden geldiğince bu ile hizmet etmeye çalıştık. Elimizden geldiği kadar halka hizmet hakka hizmet desturuyla gençliğimiz, sporcularımız, şehrimiz, ülkemiz, bayrağımız, bağımsızlığımız için mücadele ettik.
Tabi her şeyin bir sonu var, İzmir İl Müdürü olarak görevlendirildim. Kayseri’yi de değerli büyüğüm, ağabeyim, beraber görev yaptığım meslektaşıma emanet etmenin onurunu yaşıyorum. Çok rahatım. İnanıyorum ki Kayseri’deki bayrak benim yaptıklarımdan daha ileri gidecek. Kayseri’deki gençlik, spor faaliyetleri, tesisleşme hamlesi çok daha ileriye gidecek. Çünkü tecrübeli müdürümüz burada. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Görevi devralan ;
Ali İhsan Kabakçı ise basın mensuplarına yaptığı açıklamada
Kayseri gibi bir spor kentinde görev yapacak olmasından duyduğu mutluluğu ve heyecanı dile getirerek; “Spor kenti Kayseri’de olmak beni ayrıca mutlu ediyor.
Çünkü Kayseri gerçekten bir spor kenti. Değerli müdürüm 7 yılda muhteşem işler yaptı, Türkiye’ye örnek oldu. Bu spor kentinde; ben de sporun altyapısından gelen ve 12 yıl bu teşkilatta olan birisi olarak görev yapmak beni ayrıca heyecanlandırıyor.
Gerçekten Kayseri’de olmak, Kayseri’ye hizmet etmek beni ziyadesiyle memnun ediyor ve heyecanlandırıyor. İnşallah burada başta alanda, sahada, tüm yerlerde heyecanla bu görevi sürdüreceğiz.
Sürdürürken de şehrimizin sportif altyapısı, gençlerimizin kapasitesi ve diğer yurt birimleri başta olmak üzere üstüne koyarak devam etmek isteriz. Zaten çok şeyler yapılmış.
Önemli olan burada 7’den 70’e, gençliğimize tüm alanlarda hizmeti layıkıyla sunabilmek.
Bu sunuş içerisinde gecemizi gündüzümüze katacağız. İnşallah burada destanlar yazan
Murat müdürümün sonrasında yüzümüzün akıyla bu işi götürürüz” ifadelerini kullandı.

Sporda centilmenlik bu işte…

Ali İhsan KABAKÇI’ dan ile ilgili; Kendi ifadesi ile ;
-ALİ İHSAN KABAKCI
1967 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladı.
1978 yılında spora Judo ile başladı ve Güreş ile devam etti. Judo ve Güreş branşında Yıldız, Genç ve Büyükler kategorisinde birçok Türkiye derecesi bulunan Ali İhsan Kabakcı, Güreş branşında milli sporcu olarak ülkemizi ulusal ve uluslararası arenada başarıyla temsil etti.
1986 yılında İstanbul Güreş İhtisas Kulübünde Güreş’e devam ederken Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi bölümüne başladı ve 1990 yılında mezun oldu.
1991 yılında Askerliğini Komando Asteğmen olarak yapan Kabakcı, 1992 yılında memuriyet hayatına başladı.
Birçok spor kulübünde aktif olarak sporcu ve yönetici olarak görev aldı. Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda yönetici olarak görev yaptı.
Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, aynı zamanda Güreş Federasyonu As Başkanı olarak görev yaptı.
2008 – 2020 yılları arasında Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapan Ali İhsan Kabakcı çeşitli sportif branşlarda ve tesisleşmede önemli adımlar attı.
2017 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tarih bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. Aynı yıl Türk Güreşine büyük hizmetleri olan Avni Tarhan adına “Güreşe Adanmış Bir Ömür Avni Tarhan” kitabını kaleme aldı.
2020 yılı Eylül itibariyle Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Kabakcı, Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Anılar..
………………

Dereceler. Kaynak UWW.. www.unitedworldwrestling.org

BASINDAN
Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı oldu.
Kayseri’nin yeni Gençlik Spor İl Müdürü belli oldu.
Daha önce; Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yapan
Ali İhsan Kabakçı, Kayseri’den İzmir’e atanan Murat Eskici’ nin yerine göreve getirildi.
2008 yılında Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine başlayan ve 12 yıl boyunca görevini sürdürürdü Ali İhsan Kabakçı,
Ali İhsan Kabakçı kimdir?
1967 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 1978 yılında spora güreş branşında başladı ve milli sporcu olarak ülkemizi ulusal ve uluslararası arenada başarıyla temsil etti. Bunun yanında judo branşında Türkiye şampiyonlukları olmak üzere birçok başarı elde etti. 1990 yılında Marmara Üniversitesi Spor Akademisini bitirdi. Birçok spor kulübünde aktif olarak spor ve yönetici olarak görev aldı. 2006 yılında Uzman Öğretmenlik unvanını almaya hak kazandı. K.S.Ü Tarih bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, aynı zamanda Güreş Federasyonu As Başkanı olarak görev yaptı. 2008 yılında Kahramanmaraş Gençlik ve Spor il Müdürü olarak göreve başladı. 12 yıl boyunca bu görevde kaldı..
Evli ve 4 çocuk babasıdır.

https://www.marasyenigun.com/kayseri-genclik-ve-spor-il-muduru-ali-ihsan-kabakci-oldu/24709/
https://www.marasposta.com/ali-ihsan-kabakci-giderse-yazik-olur-makale,195.html

Ali İhsan Kabakçı, 1967 doğumlu genç bir müdür.
İlk, orta ve lise öğrenimini memleketinde yaptı. Daha sonra Marmara Üniversitesi Spor Akademisini bitirdi.
Sütçü İmam Üniversitesi’nden yüksek lisansını tamamladı.
2006 yılında uzman öğretmen oldu.
2006 da Kahramanmaraş’ta Gençlik ve Spor Müdürlüğü görevine başladı.
Kabakçı spora ise 1978’de başladı.
Milli güreşçiliği sırasında Ay-Yıldızlı mayo ile ulusalarası şampiyonalarda da mücadele etti.
Judo branşında ise bir çok Türkiye Şampiyonlukları sağladı.
Bu arada Türkiye Güreş Federasyonu’nda yönetim kurulu üyesi olarak federasyonda asbaşkan oldu.
2006 yılında başladığı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevi, Kahramanmaraş’ın spor tarihinde adeta bir dönüm noktasıdır.
O dönemleri bilmiyorum ama beden terbiyesi bölge müdürlüğü, milli eğitim gençlik ve spor müdürlüğü, gençlik ve spor müdürlüğü dönemlerinde de bir çok hizmetler olmuştur…
Ancak benim spor hayatım boyunca (ki, 40 yıla yaklaşıyor) ve meslek hayatım boyunca (ki, yine 40 yıla yaklaşıyor) görev yapan müdürler içerisinde Ali İhsan Kabakçı, adeta çığır açtı.
Bizzat futbolda üst düzey yönetici iken bir çok hizmetini gördük.
Bugün ‘bitti’ gözüyle bakılan güreşi de yeniden canlandıran bir isim Kabakçı… Sadece güreş değil, bir çok branşta da başarı sağlanmasında kuşkusuz Kabakçı’ nın rolü çok üst düzeydedir.
Tesisleşmenin ön plana çıkması ile de başarı kendiliğinden geliyor.
Çok sayıda ilçeye futbol sahası, spor salonu gibi tesisler kazandırdı.
Merkezde ise Batıpark Sahası’nın çevresi değişti, Batıpark Spor Salonu’nun görüntüsü de değişti, hizmet alanı da değişti.
Merkez’de var olan Saim Çotur Sahası’nın adeta bir spor kompleksine dönüşmesinde başrol oynadı.
Kayak Merkezi yapımında emeği yadsınamaz.
Su Sporları Merkezi’nin var olmasında emekleri inkar edilemez.
Döneminde 8 spor salonu, 1 tartan yüzeyli atletizm pisti, 17 ışıklandırılmış sentetik futbol sahası, 1 doğal çim saha, 1 su sporları merkezi, güreş eğitim merkezine 2 adet antrenman salonu, 6 gençlik merkezi, 1 havalı tabanca poligonu, 4 tenis kortu, Elbistan’da 2 bin kişilik tribün kazandırdı.
Kazandırımları bunlarla da bitmiyor. Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun müdürlüğüne bağlanması ile de merkeze (Dulkadiroğlu ve Onikişubat) bin 500 kişilik yurt, Afşin’de 500 kişilik yurt ile devam etti.
Kabakcı, Gençlik ve Spor Bakanlığı öncülüğünde 81 ilde istenilen Ulusal Projeleri de ekibi ile birlikte başarıyla yönetiyor.
İl Müdürlüğü olarak yerel projeleri de bulunuyor.
Yüzme bilmeyen kalması, koşabiliyorken koş, 2 teker sağlık için kalbe yeter, askeri ve polis okullarına hazırlanan gençler için kurslar, sporda hayat var gibi bir çok projeye de imza attı.
Yüzmeme engel olmaz, destek ol; bedenim mahkum ama ruhum sporla özgür; gözlerimle değil, yüreğimle oynuyorum; yeteneğim engelimden büyük; mutlu çarşamba; madalyalı şehir olimpik sporcularını arıyor ve alo spor, siz arayın biz gelelim ismiyle bir çok proje de hayata geçti.
Son 5 yılda 39 bin 323 olan sporcu sayısı 76 bin 993’e çıkarıldı.
Güreş dalında 2018 yılında 1 Dünya birincisi, 2 Avrupa birincisi, 1 Avrupa İkincisi, 1 Avrupa 3’üncüsü, 6 Türkiye 1’incisi, atıcılık-trap skeet dalında 1 Avrupa 3’üncüsü, judo dalında 1 Balkan şampiyonu, 25 Türkiye birincisi, 12 Türkiye 2’incisi, 25 Türkiye 3’üncüsü çıkmasını sağladı.
Hani bizde bir söz vardır: Nazar etme n olur, çalış seninde olur!
Ali İhsan Kabakçı böyle bir müdür.
Çalışmak, üretmek tabiatında var.
Böyle de devam etmesini arzuluyoruz.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Eskici gözyaşlarıyla uğurlandı Yeni İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı görevi devraldı Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı: “Spor kenti Kayseri’de olmak beni mutlu ediyor, heyecanlandırıyor”
Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Ali İhsan Kabakçı görevi, İzmir’e atanan Murat Eskici’den devraldı. İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Murat Eskici, gözyaşları içinde uğurlandı.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Murat Eskici; “Bu bir bayrak değişimi. 7 yıldır elimizden geldiğince bu ile hizmet etmeye çalıştık. Elimizden geldiği kadar halka hizmet hakka hizmet desturuyla gençliğimiz, sporcularımız, şehrimiz, ülkemiz, bayrağımız, bağımsızlığımız için mücadele ettik. Tabi her şeyin bir sonu var, İzmir İl Müdürü olarak görevlendirildim. Kayseri’yi de değerli büyüğüm, ağabeyim, beraber görev yaptığım meslektaşıma emanet etmenin onurunu yaşıyorum. Çok rahatım. İnanıyorum ki Kayseri’deki bayrak benim yaptıklarımdan daha ileri gidecek. Kayseri’deki gençlik, spor faaliyetleri, tesisleşme hamlesi çok daha ileriye gidecek. Çünkü tecrübeli müdürümüz burada. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.
Görevi devralan Ali İhsan Kabakçı ise basın mensuplarına yaptığı açıklamada Kayseri gibi bir spor kentinde görev yapacak olmasından duyduğu mutluluğu ve heyecanı dile getirerek; “Spor kenti Kayseri’de olmak beni ayrıca mutlu ediyor. Çünkü Kayseri gerçekten bir spor kenti. Değerli müdürüm 7 yılda muhteşem işler yaptı, Türkiye’ye örnek oldu. Bu spor kentinde; ben de sporun altyapısından gelen ve 12 yıl bu teşkilatta olan birisi olarak görev yapmak beni ayrıca heyecanlandırıyor. Gerçekten Kayseri’de olmak, Kayseri’ye hizmet etmek beni ziyadesiyle memnun ediyor ve heyecanlandırıyor. İnşallah burada başta alanda, sahada, tüm yerlerde heyecanla bu görevi sürdüreceğiz. Sürdürürken de şehrimizin sportif altyapısı, gençlerimizin kapasitesi ve diğer yurt birimleri başta olmak üzere üstüne koyarak devam etmek isteriz. Zaten çok şeyler yapılmış. Önemli olan burada 7’den 70’e, gençliğimize tüm alanlarda hizmeti layıkıyla sunabilmek. Bu sunuş içerisinde gecemizi gündüzümüze katacağız. İnşallah burada destanlar yazan Murat müdürümün sonrasında yüzümüzün akıyla bu işi götürürüz” ifadelerini kullandı.
Basın açıklamalarının ardından Eskici görevi Kabakçı’ya devretti. İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Murat Eskici daha sonra gözyaşlarıyla kente veda etti.

https://www.haberturk.com/kayseri-haberleri/81105058-genclik-ve-spor-il-muduru-eskici-gozyaslariyla-ugurlandiyeni-il-muduru-ali-ihsan-kabakci

https://www.guresdosyasi.com/avnitarhank2.html
Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü tarafından kaleme alınarak yayınlanan bu kitap Türk güreş tarihinde bir antrenör biyografisi için yazılan ilk kitap konumundadır.Değerli öğrencim Ali İhsan Kabakçı’ beylerin yoğun gayretleri ile kaleme alınan bu kitapta bir antrenör ile ilgili her türlü bilgi bulunmaktadır.Yine Türk güreşine yön veren bütün antrenörlere de önümüzdeki dönem çalışma azimlerine katkı sağlayacağı onları teşvik edeceği kanatını taşıdığım bu kitabın yazımında ve basımında ve TÜRK GÜREŞİNE YAPMIŞ olduğum hizmetler için sahsıma gösterilen bu tarifsiz ilgiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Değerli il müdürü kardeşim Ali İhsan Kabakçı beyide kutlayarak spora sunduğu çok önemli hizmetlerin artarak devamını dilerim.

KABAKÇI, KAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ OLDU


EN BAŞARILI GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜ ALİ İHSAN KABAKCI
Ali İhsan Kabakcı, Kahramanmaraş’a kazandırdığı bir çok yatırımın yanında, spor dallarında da elde edilen başarılarda büyük pay sahibi oldu. Geldiği günden bu güne kadar sürekli başarılı bir performans sağlayarak Kahramanmaraşlıların gönlünde taht kurdu. Milli sporcu olarak Ülkemizi Ulusal ve Uluslararası arenada başarıyla temsil etti. Bunun yanında Judo branşında Türkiye Şampiyonlukları olmak üzere birçok başarı elde eden Ali İhsan Kabakcı, 1990 Yılında Marmara Üniversitesi Spor Akademisini bitirdi. Birçok spor kulübünde aktif olarak spor yaptı. Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Güreş Federasyonu As Başkanı olarak görev yaptı. Son olarak Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne getirilen Ali İhsan Kabakçı, yaptığı başarılı çalışmalar, Kahramanmaraş’a kazandırdığı tesisler, spor branşlarında alınan başarılar nedeniyle halkın büyük takdirini topluyor.
KAHRAMANMARAŞ’A BİRÇOK TESİS KAZANDIRDI
Ali İhsan Kabakcı Müdürümüzün söylediği Kayak Merkezi Yıllar sonra Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç tarafından hayata geçirildi. Kahramanmaraş’ın tanıtımına büyük katkı sağladı. Su Sporları Merkezi fikrini de kendisi hayata geçiren Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Müdürlüğü döneminde, İlimize 8 Spor Salonu, 1 Tartan Yüzeyli Atletizm Pisti, Işıklandırılmış 17 adet Sentetik Futbol sahası, 1 Doğal Çim saha, 1 Su Sporları Merkezi, Güreş Eğitim Merkezi, 2 Antrenman Salonu, 6 Gençlik Merkezi, 1 Havalı Tabanca Atış Poligonu ve 4 Tenis Kortu, Elbistan’a 2 Bin seyirci Tribünü kazandırdı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Kahramanmaraş Milletvekilleri ve Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan’ın büyük desteğini alarak Kahramanmaraş’a birçok tesis kazandırdı.

Sonuç olarak;
172..Bölüm; Güreşiyorum/Portre’ de
Ali İhsan KABAKÇI ’ ı bu kez ele aldık.
On bir ayda ; Aralık 2019′ da “01. Bölüm Salih BORA ile başlamıştık. “150”Bölüm Musa Aydın Güreşiyorum/Portre “(1.Proje) ulaşmıştık.
Devam ediyoruz..Hedef nasip olur ise 200 ve …..
Artık biraz daha seyrek olarak …
www.guresiyorum.com ile Sosyal medya’ dan ;Facebook, instagram, tweetır ile Whatsaap gruplarından ,özellikle güreş sever ve sporseverlere siz değerli dostlarıma ,
“Sizlerin renk katan , çok değerli “Yorumlarınız” la zenginleşti. Adeta bütünleşti. portreler.
Sağ olun ilgi ve alakanız için..
Çok önemli..
Hepimiz için bir uyarıda bulunmak istiyorum.
Pandemi sürecinde devlet yetkililerimiz ;
Hep söylüyor MMT (Maske-Mesafe, Temizlik )
Lütfen dikkat edip duyarlı olalım. Az daha gayret..
Esasında ;
Aralık ayında bir projeye daha başlamıştık.
1896-2016 Güreşiyorum/Olimpiyatlar ;O erken bitti.16 Bölümdü..
Şimdi; Öncelikle ;Tarihi fotoğraf ve belgeler, bilgi ve dokümanlar ile sizlere zengin bir arşiv sunma imkanı elde ettim. Arşiv o kadar güzel bir şey ki sormayın.
Başta Hard DİSK ‘ lerim, atakaratas53@gmail.com ile Bilgisayarımda hepsi arşivli.
Yine You Tube sayfamda ki üç yetmişe yaklaşan ; Daha çok güreş ile ilgili videolar var Ata KARATAŞ sayfamda..
Türkiye Gazetesindeki ; Yaklaşık 20 Yılı aşkın süren “Güreşiyorum ” köşe yazımız İnternette mevcut. onlarda kayıtlı..
Önemli bir not daha;
Genelde ekseriyetle ;Güreşiyorum/Portrede hayatta olan değerli kişileri ele aldık..
Avrupa-Dünya ve Olimpiyat Şampiyonlarının Biyografisi www.guresiyorum.com da var.
-Çok değerli vefat eden Türk güreşine katkı sunanlara da yavaş yavaş başladık.

Sonuç olarak;
Türk Güreşine katkı sunan; Türkiye Güreş Federasyonu başkanları ,Teknik adam, Şampiyon, Akademisyen, Hakem, baba-oğul, kardeşler, UWW’ de ve FILA’da ,CELA’ da görev yapan ve diğerleri ele aldık..
Nasip olursa ,
Hepsini PDF olarak tek sayfada www.guresiyorum.com ve ileride de Kitap inşallah..
– Uzun yıllardır sizlere; www.guresiyorum.com Sosyal medya ile 05053690202 ve 0532 7757725′ ten değişik yollarla karşılıksız hobi olarak ;
Özellikle başta güreş haberleri ve diğer sunmaya devam edeceğim.
Allah ömür nasip ederse..
Bana ulaşmak için;
Ata KARATAŞ
-TGF Grekoromen Güreş A Milli takım Koordinatörü
-0532 775 77 25 Güncel ve whatsaap telefonum(Not; Whatsap’ taki güreş haberi almak isteyen oradan yazarsa eklerim uygun bir gruba hemen ),
-05053690202 (Mobil Mesaj telefonum.)
Haydi güreş ve sağlıcakla..
Güreş ile ve sağlıcakla kalın..
Ata KARATAŞ.

Benzer Haberler

Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haberi Paylaş

spot_img

Son Haberler

Bülten

Güncel kalmak için abone olun